Zoeken
Lees voor

Voor verwijzers

Zoekt u een wijkteam bij u in de buurt?

Heeft u een patiënt die gespecialiseerde zorg nodig heeft? Denk hierbij aan COPD, wondzorg, palliatieve zorg of dementie. Hiervoor kunt u een beroep doen op de gespecialiseerde verpleegkundigen van ZorgAccent. Als u klikt op een plaatsnaam vindt u een overzicht van onze kennisdragers in die plaats of gemeente.

Zoekt u een wijkteam bij u in de buurt?

Almelo
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 70 83 66 9 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie 0900 0678 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Almelo Diny Roerink-Zenderink, 06 20 13 71 36 d.roerink@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55 69 85 11 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Almelo Maaike Melenboer, 06 22 82 71 49 m.melenboer@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 68 80 00
Gemeente Almelo Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10 17 88 75 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Almelo Marloes Beekhuis, 06 11 78 84 94 m.beekhuis@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal Woonzorg 0546 83 72 80 zpz@zorgaccent.nl
Janneke Smelt, 06 10 48 57 28 j.smelt@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52 02 80 41 m.woolderink@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55 69 84 13 s.runneboom@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal Wijkverpleging
Gemeente Almelo Marlon van der Stelt, 06 12 96 98 27 m.vanderstelt@zorgaccent.nl
Aniek Pape, 06 10 67 71 23 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55 69 80 18 a.harmelink@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Almelo Ingeborg Bergevoet, 06 49 31 45 46 i.bergevoet@zorgaccent.nl
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 83 72 80
Gemeente Almelo Rianne van Eerden, 06 55 69 85 92 r.vaneerden@zorgaccent.nl
Anita Giesberts, 06 55 69 86 60 anita.giesberts@zorgaccent.nl
CHPA Janet Postma, 06 55 69 85 66 a.postma@zorgaccent.nl
Zorgtechnologie Wijkverpleging 0546 83 72 80
Bernard Hengeveld, 06 22 08 11 34 b.hengeveld@zorgaccent.nl
Niels ter Steege, 06 55 69 86 46 n.tersteege@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55 69 82 21 jo.koster@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf, dagbehandeling, kortdurende opname, scheiden Wonen en Zorg
Locaties Almelo Joke Millenaar, 06 55 69 85 14 j.millenaar@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55 10 21 46 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijnsverblijf, kortdurende opname, respijtzorg, logeeropvang
Almelo Joke Millenaar, 06 55 69 85 14 j.millenaar@zorgaccent.nl
Opname Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Werkgroep OMAHA Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster jo.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Tanja van Weezep (dagbesteding) t.vanweezep@zorgaccent.nl
Laura Pezij (dagbesteding) l.pezij@zorgaccent.nl
Esther kleine Schaars et.kleineschaars@zorgaccent.nl
Ellen Huiskes e.huiskes@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist Ouderengeneeskunde, 0548 68 80 00
Hellendoorn
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 70 83 66 9 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie 0900 0678 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Hellendoorn-Nijverdal Annet Zilverberg, 06 13 92 34 02 a.zilverberg@zorgaccent.nl
Gemeente Hellendoorn Ellen de Vries-Noordman 06 10 29 01 03
COPD Centraal 06 55 69 85 11 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeenten Hellendoorn, Rijssen-Holten, Wierden Laura Stavast, 06 55 69 84 14 l.stavast@zorgaccent.nl
Marita Uitslag, 06 20 16 05 36 m.uitslag@zorgaccent.nl
Cardiologie 0546 83 72 80
Gemeente Hellendoorn Marlies Lesscher, 06 55 69 81 90 m.lesscher@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 68 80 00
Alle gemeenten Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10 17 88 75 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Hellendoorn Carla Jaspers Faijer – Bos, 06 55 69 87 55 c.jaspersfaijer@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal Woonzorg 0546 83 72 80 zpz@zorgaccent.nl
Woonzorg Janneke Smelt, 06 10 48 57 28 j.smelt@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55 69 84 13 s.runneboom@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52 02 80 41 m.wooderink@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10 67 71 23 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55 69 80 18 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49 31 45 46 i.bergevoet@zorgaccent.nl
Marlon van der Stelt, 06 12 96 98 27 m.vanderstelt@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Hellendoorn Nijverdal: Milou Klompenmaker, 06 55 69 80 76 m.klompenkamer@zorgaccent.nl
Hellendoorn: Marian Woolderink, 06 52 02 80 41 m.woolderink@zorgaccent.nl
CHPA
Gemeente Hellendoorn Coriene Veldkamp, 06 55 69 85 67 c.veldkamp@zorgaccent.nl
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 83 72 80
Gemeente Hellendoorn Simone Burgers-Mondeel, 06 12 51 50 13 s.burgers@zorgaccent.nl
Zorgtechnologie Wijkverpleging 0546 83 72 80
Bernard Hengeveld, 06 22 08 11 34 b.hengeveld@zorgaccent.nl
Niels ter Steege, 06 55 69 86 46 n.tersteege@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55 69 82 21 jo.koster@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf - Kortdurende opname - Scheiden Wonen en Zorg - Dagbehandeling
Locaties Hellendoorn-Nijverdal: Gerry Fransen, 06 10 18 73 53 g.fransen@zorgaccent.nl
Marian Hekkink, 06 51 82 54 38 m.hekkink@zorgaccent.nl
Eerstelijnsverblijf - Kortdurende opname - Respijtzorg - Logeeropvang Marian Hekkink, 06 51 82 54 38 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10 18 73 53 g.fransen@zorgaccent.nl
Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 of 0548 68 80 00 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Werkgroep OMAHA (trainers) Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster jo.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Tanja van Weezep (dagbesteding) t.vanweezep@zorgaccent.nl
Laura Pezij (dagbesteding) l.pezij@zorgaccent.nl
Esther kleine Schaars et.kleineschaars@zorgaccent.nl
Ellen Huiskes e.huiskes@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist Ouderengeneeskunde 0548 68 80 00
Rijssen Holten
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 70 83 66 9 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie 0900 0678 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Rijssen-Holten Monique Tuitert-Podt, 06 22 44 33 70 m.tuitert@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55 69 85 11 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Regio Gemeenten Hellendoorn, Rijssen-Holten, Wierden Laura Stavast, 06 55 69 84 14 l.stavast@zorgaccent.nl
Marita Uitslag, 06 20 16 05 36 m.uitslag@zorgaccent.nl
Cardiologie 0546 83 72 80
Regio Gemeenten Hellendoorn, Rijssen-Holten, Wierden Marlies Lesscher, 06 55 69 81 90 m.lesscher@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 68 80 00
Alle gemeenten Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10 17 88 75 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Rijssen-Holten Geerjanneke Beltman, 06 10 32 84 18 g.beltman@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal 0546 83 72 80
Janneke Smelt, 06 10 48 57 28 j.smelt@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55 69 84 13 s.runneboom@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52 02 80 41 m.woolderink@zorgaccent.nl
Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10 67 71 23 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55 69 80 18 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49 31 45 46 i.bergevoet@zorgaccent.nl
Marlon van der Stelt, 06 12 96 98 27 m.vanderstelt@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Rijssen-Holten Theo Warmelink, 06 27 84 57 42 t.warmelink@zorgaccent.nl
Diny Roerink, 06 20 13 71 36 d.roerink@zorgaccent.nl
Ouderenmishande-ling en ontspoorde zorg Centraal 0546 83 72 80
Gemeente Rijssen-Holten Jackelien Bruins, 06 55 69 81 29 j.bruins@zorgaccent.nl
CHPA
Gemeente Rijssen-Holten Coriene Veldkamp, 06 55 69 85 67 c.veldkamp@zorgaccent.nl
Zorgtechnologie Wijkverpleging 0546 83 72 80
Bernard Hengeveld, 06 22 08 11 34 b.hengeveld@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55 69 82 21 jo.koster@zorgaccent.nl
Niels ter Steege, 06 55 69 86 46 n.tersteege@zorgaccent.nl
-Kortdurende opname - Scheiden Wonen en Zorg - Dagbehandeling Wierden en Rijssen
Jolanda Karkdijk, 06 55 69 86 80 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55 10 21 46 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijnsverblijf - Kortdurende opname - Respijtzorg - Logeeropvang Wierden en Rijssen
Jolanda Karkdijk, 06 55 69 86 80 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55 10 21 46 b.lensink@zorgaccent.nl
Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 of 0548 68 80 00 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Werkgroep OMAHA (trainers) Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster jo.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Tanja van Weezep (dagbesteding) t.vanweezep@zorgaccent.nl
Laura Pezij (dagbesteding) l.pezij@zorgaccent.nl
Esther kleine Schaars et.kleineschaars@zorgaccent.nl
Ellen Huiskes e.huiskes@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist Ouderengeneeskunde 0548 68 80 00
Tubbergen
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 70 83 66 9 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie 0900 0678 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Tubbergen Winanda Reefhuis-ter Brake, 06 55 69 82 54 w.terbrake@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55 69 85 11 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeenten Tubbergen Marita Uitslag, 06 22 50 24 19 m.uitslag@zorgaccent.nl
Cardiologie 0546 83 72 80
Gemeente Tubbergen Talkea Zwier, 06 55 69 81 89 t.zwier@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 68 80 00
Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10 17 88 75 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Tubbergen Marlies Lesscher, 06 55 69 81 90 m.lesscher@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal 0546 83 72 80 zpz@zorgaccent.nl
Woonzorg Janneke Smelt, 06 10 48 57 28 j.smelt@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55 69 84 13 s.runneboom@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52 02 80 41 m.woolderink@zorgaccent.nl
Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10 67 71 23 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55 69 80 18 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49 31 45 46 i.bergevoet@zorgaccent.nl
Marlon van der Stelt, 06 12 96 98 27 m.vanderstelt@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Tubbergen Annet Harmelink, 06 55 69 80 18 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 83 72 80
Gemeente Tubbergen Nicolle Mensink, 06 10 28 95 71 n.mensink@zorgaccent.nl
CHPA 0546 83 72 80
Gemeente Tubbergen Marlies Lesscher, 06 55 69 81 90 m.lesscher@zorgaccent.nl
Gerdi Schippers, 06 55 69 81 54 g.schippers@zorgaccent.nl
Linda Maatman, 06 55 69 85 18 l.maatman@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55 69 82 21 jo.koster@zorgaccent.nl
Bernadette Jannink, 06 10 00 22 06 b.jannink@zorgaccent.nl
Hellen van Doorn, 06 10 58 84 99 h.vandoorn@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf -Kortdurende opname-Scheiden -Wonen en Zorg -Dagbehandeling
Locaties Hellendoorn Nijverdal: Marian Hekkink, 06 51 82 54 38 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10 18 73 53 g.fransen@zorgaccent.nl
Locatie Den Ham: Jolanda Karkdijk, 06 55 69 86 80 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Locaties Almelo: Joke Millenaar, 06 55 69 85 14 j.millenaar@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55 10 21 46 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijnsverblijf
-Kortdurende opname - Respijtzorg -Logeeropvang
Locaties Hellendoorn-Nijverdal Marian Hekkink, 06 51 82 54 38 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10 18 73 53 g.fransen@zorgaccent.nl
Locaties Tubbergen, Twenterand, Wierden, Rijssen Jolanda Karkdijk, 06 55 69 86 80 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55 10 21 46 b.lensink@zorgaccent.nl
Locaties Almelo Joke Millenaar, 06 55 69 85 14 j.millenaar@zorgaccent.nl
Opname Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 of 0548 68 80 00 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist Ouderengeneeskunde 0548 68 80 00
Werkgroep OMAHA (trainers) Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster jo.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Tanja van Weezep (dagbesteding) t.vanweezep@zorgaccent.nl
Laura Pezij (dagbesteding) l.pezij@zorgaccent.nl
Esther kleine Schaars et.kleineschaars@zorgaccent.nl
Ellen Huiskes e.huiskes@zorgaccent.nl
Twenterand
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 70 83 66 9 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie 0900 0678 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Twenterand Winanda Reefhuis-ter Brake, 06 55 69 82 54 w.terbrake@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55 69 85 11 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Regio Gemeente Twenterand Marita Uitslag, 06 22 50 24 19 m.uitslag@zorgaccent.nl
Cardiologie
Gemeente Tubbergen-Twenterand Marlies Lesscher, 06 55 69 81 90 m.lesscher@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 68 80 00
Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10 17 88 75 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Twenterand Ina Alberts, 06 55 69 81 80 i.alberts@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal 0546 83 72 80 zpz@zorgaccent.nl
Woonzorg Janneke Smelt, 06 10 48 57 28 j.smelt@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52 02 80 41 m.woolderink@zorgaccent.nl
Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10 67 71 23 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55 69 80 18 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49 31 45 46 i.bergevoet@zorgaccent.nl
Marlon van der Stelt, 06 12 96 98 27 m.vanderstelt@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Twenterand ?
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 83 72 80
Gemeente Twenterand Miny Willems, 06 10 00 22 01 m.willems@zorgaccent.nl
CHPA
Gemeente Twenterand Talkea Zwier, 06 55 69 81 89 t.zwier@zorgaccent.nl
Zorgtechnologie Wijkverpleging 0546 83 72 80
Joyce Koster, 06 55 69 82 21 jo.koster@zorgaccent.nl
Bernard Hengeveld, 06 22 08 11 34 b.hengeveld@zorgaccent.nl
Niels ter Steege, 06 55 69 86 46 n.tersteege@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf Kortdurende opname, Scheiden Wonen en Zorg, Dagbehandeling
Locaties Hellendoorn-Nijverdal Marian Hekkink, 06 51 82 54 38 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10 18 73 53 g.fransen@zorgaccent.nl
Locatie Den Ham Jolanda Karkdijk, 06 55 69 86 80 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Locaties Almelo Joke Millenaar, 06 55 69 85 14 j.millenaar@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55 10 21 46 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijns verblijf Kortdurende opname, Respijtzorg, Logeeropvang
Locaties Hellendoorn Nijverdal: Marian Hekkink, 06 51 82 54 38 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10 18 73 53 g.fransen@zorgaccent.nl
Locaties Tubbergen, Twenterand, Wierden, Rijssen: Jolanda Karkdijk, 06 55 69 86 80 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55 10 21 46 b.lensink@zorgaccent.nl
Locaties Almelo: Joke Millenaar, 06 55 69 85 14 j.millenaar@zorgaccent.nl
Opname Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 of 0548 68 80 00 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist ouderengeneeskunde, 0548 68 80 00
Werkgroep OMAHA (trainers) Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster jo.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Tanja van Weezep (dagbesteding) t.vanweezep@zorgaccent.nl
Laura Pezij (dagbesteding) l.pezij@zorgaccent.nl
Esther kleine Schaars et.kleineschaars@zorgaccent.nl
Ellen Huiskes e.huiskes@zorgaccent.nl
Wierden
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 70 83 66 9 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie 0900 0678 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Wierden Monique Tuitert-Podt, 06 22 44 33 70 m.tuitert@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55 69 85 11 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeenten Wierden Laura Stavast, 06 55 69 84 14 l.stavast@zorgaccent.nl
Marita Uitslag, 06 20 16 05 36 m.uitslag@zorgaccent.nl
Cardiologie 0546 83 72 80
Gemeente Wierden Marlies Lesscher, 06 55 69 81 90 m.lesscher@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 68 80 00
Gerdie Veldhuis, 06 10 96 53 93 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10 17 88 75 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Wierden Gerdien Coes, 06 53 35 71 15 g.coes@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal 0546 83 72 80 zpz@zorgaccent.nl
Woonzorg Janneke Smelt, 06 10 48 57 28 j.smelt@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55 69 84 13 s.runneboom@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52 02 80 41 m.woolderink@zorgaccent.nl
Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10 67 71 23 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55 69 80 18 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49 31 45 46 i.bergevoet@zorgaccent.nl
Marlon van der Stelt, 06 12 96 98 27 m.vanderstelt@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Wierden ?
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 83 72 80
Gemeente Wierden Dagmar Faber, 06 11 74 34 64 d.faber@zorgaccent.nl
CHPA
Gemeente Wierden Jeanette Slot, 06 13 93 68 93 j.slot@zorgaccent.nl
Zorgtechnologie Wijkverpleging 0546 83 72 80
Bernard Hengeveld, 06 22 08 11 34 b.hengeveld@zorgaccent.nl
Niels ter Steege, 06 55 69 86 46 n.tersteege@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55 69 82 21 jo.koster@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf Kortdurende opname, Scheiden Wonen en Zorg, Dagbehandeling
Locaties Hellendoorn Nijverdal: Marian Hekkink, 06 51 82 54 38 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10 18 73 53 g.fransen@zorgaccent.nl
Locatie Den Ham: Jolanda Karkdijk, 06 55 69 86 80 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Locaties Almelo: Joke Millenaar, 06 55 69 85 14 j.millenaar@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55 10 21 46 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijns verblijf Kortdurende opname Respijtzorg, Logeeropvang