Zoeken
Lees voor

Voor verwijzers

Zoekt u een wijkteam bij u in de buurt?

Heeft u een patiënt die gespecialiseerde zorg nodig heeft? Denk hierbij aan COPD, wondzorg, palliatieve zorg of dementie. Hiervoor kunt u een beroep doen op de gespecialiseerde verpleegkundigen van ZorgAccent. Als u klikt op een plaatsnaam vindt u een overzicht van onze kennisdragers in die plaats of gemeente.

Zoekt u een wijkteam bij u in de buurt?

Almelo
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-TEam 088 7083669 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie Centraal 0546 837280 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Almelo Femke Blikmans, 06 55 69 86 67 f.blikmans@zorgaccent.nl
Gemeente Almelo Annet Zilverberg, 06 13 92 34 02 g.zilverberg@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55 69 8511 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Almelo Maaike Melenboer, 06 22827149 m.melenboer@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 688000
Gemeente Almelo Gerdie Veldhuis, 06 10965393 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10178875 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Almelo Marloes Beekhuis, 06 11788494 m.beekhuis@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal Woonzorg 0546 837280 zpz@zorgaccent.nl
Janneke Smelt, 06 10485728 j.smelt@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52028041 m.woolderink@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55698413 s.runneboom@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal Wijkverpleging
Gemeente Almelo Marlon van der Stelt, 06 12 96 98 27 m.vanderstelt@zorgaccent.nl
Aniek Pape, 06 10677123 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55698018 a.harmelink@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Almelo Ingeborg Bergevoet, 06 49314546 I.bergevoet@zorgaccent.nl
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546-837280
Gemeente Almelo Rianne vanEerden, 06 55698592 r.vaneerden@zorgaccent.nl
Anita Giesberts, 06 55698660 anita.giesberts@zorgaccent.nl
CHPA Janet Postma, 06 55698566 a.postma@zorgaccent.nl
Technologie - Beeldschermzorg 0546 837280
Bernard
Linda Maatman, 06 55698518 g.schippers@zorgaccent.nl
Hellen van Doorn, 06 10 58 84 99 l.maatman@zorgaccent.nl
Bernadette Jannink, 06 10002206 b.jannink@zorgaccent.nl
Gerdi Schippers, 06 55698154 g.schippers@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf, dagbehandeling, kortdurende opname, scheiden Wonen en Zorg
Locaties Almelo Joke Millenaar, 06 55698514 j.millenaar@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55102146 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijnsverblijf, kortdurende opname, respijtzorg, logeeropvang
Almelo Joke Millenaar, 06 55698514
Opname Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10965393 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Werkgroep OMAHA Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster j.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Anke Jonker a.jonker@zorgaccent.nl
Anouk Hondeveld (dagbest) a.hondeveld@zorgaccent.nl
Joke Millenaar (dagbest) j.millenaar@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist Ouderengeneeskunde, 0548 688000
Hellendoorn
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 7083669 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie Centraal 0546 837280 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Hellendoorn/ Nijverdal Annet Zilverberg - 06-13923402 a.zilverberg@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55698511 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeenten Hellendoorn,Rijssen- Holten, Wierden Laura Stavast, 06 55698414 l.stavast@zorgaccent.nl
Marita Uitslag, 06 20160536 m.uitslag@zorgaccent.nl
Cardiologie 0546 837280
Gemeente Hellendoorn Marlies Lesscher, 06 55698190 m.lesscher@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 688000
Alle gemeenten Gerdie Veldhuis, 06 1096539 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10178875 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Hellendoorn Carla Jaspers Faijer – Bos, 06-55698755 c.jaspersFaijer@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal Woonzorg 0546 837280 zpz@zorgaccent.nl
Woonzorg Janneke Smelt, 06 10485728 j.smelt@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55698413 s.runneboom@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 520280 m.wooderink@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10677123 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55698018 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49314546 i.bergevoet@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Hellendoorn Nijverdal: Milou Klompenmaker, 06 55698076 m.klompenkamer@zorgaccent.nl
Hellendoorn: Marian Woolderink, 06- 52028041 m.woolderink@zorgaccent.nl
CHPA
Gemeente Hellendoorn Coriene Veldkamp, 06-55698567 c.veldkamp@zorgaccent.nl
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 837280
Gemeente Hellendoorn Simone Burgers-Mondeel, 06-12515013 s.burgers@zorgaccent.nl
Technologie - Beeldschermzorg 0546-837280
Gerdi Schippers, 06 55698154 g.schippers@zorgaccent.nl
Linda Maatman, 06 55698518 l.maatman@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55698221 j.koster@zorgaccent.nl
Bernadette Jannink, 06 10002206 b.jannink@zorgaccent.nl
Hellen van Doorn, 06 10588499 h.vandoorn@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf -kortdurende opname - scheiden Wonen en Zorg - Dagbehandeling
Locaties Hellendoorn Nijverdal: Gerry Fransen, 06 10187353 g.fransen@zorgaccent.nl
Marian Hekkink 06 51825438 m.hekkink@zorgaccent.nl
Eerstelijnsverblijf - Kortdurende opname - respijtzorg - Logeeropvang Marian Hekkink 06 51825438 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10187353 g.fransen@zorgaccent.nl
Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10965393 of 0548-688000 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Werkgroep OMAHA (trainers) Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld nl n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster j.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Anke Jonker a.jonker@zorgaccent.nl
Joke Millenaar (dagbest) j.millenaar@zorgaccent.nl
Anouk Hondeveld (dagbest) a.honderveld@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist Ouderengeneeskunde 0548-688000
Rijssen Holten
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 7083669 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie Centraal 0546 837280 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Rijssen Holten Diny Roerink, 06 20137136 d.roerink@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55698511 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Regio Gemeenten Hellendoorn,Rijssen/ Holten, Wierden Laura Stavast, 06 55698414 l.stavast@zorgaccent.nl
Marita Uitslag, 06 20160536 m.uitslag@zorgaccent.nl
Cardiologie 0546-837280
Regio Gemeenten Hellendoorn,Rijssen/ Holten, Wierden Marlies Lesscher, 06 55698190 m.lesscher@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548-688000
Alle gemeenten Gerdie Veldhuis, 06 10965393 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06-10178875 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Rijssen-Holten Geerjanneke Beltman, 06 10328418 g.beltman@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal 0546-837280
Janneke Smelt, 06 10485728 j.smelt@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55698413 s.runneboom@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52028041 m.woolderink@zorgaccent.nl
Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10677123 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55698018 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49314546 i.bergevoet@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
GemeenteRijssen-Holten Theo Warmelink, 06 27845742 t.warmelink@zorgaccent.nl
Diny Roerink, 06 20137136 d.roerink@zorgaccent.nl
Ouderenmishande-ling en ontspoorde zorg Centraal 0546-837280
GemeenteRijssen-Holten Jackelien Bruins, 06 55698129 j.bruins@zorgaccent.nl
CHPA
Gemeente Rijssen-Holten Coriene Veldkamp, 06 55698567 c.veldkamp@zorgaccent.nl
Technologie - Beeldschermzorg 0546-837280
Gerdie Schippers, 06 55698154 g.schippers@zorgaccent.nl
Linda Maatman, 06 55698518 l.maatman@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55698221 j.koster@zorgaccent.nl
Bernadette Jannink, 06 10002206 b.jannink@zorgaccent.nl
Hellen van Doorn, 06 10588499 h.vandoorn@zorgaccent.nl
-kortdurende opname - scheiden Wonen en Zorg - Dagbehandeling Wierden en Rijssen
Jolanda Karkdijk, 06 55698680 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55102146 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijnsverblijf - Kortdurende opname - respijtzorg - Logeeropvang Wierden en Rijssen
Jolanda Karkdijk, 06 55698680 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55102146 b.lensink@zorgaccent.nl
Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06- 10965393 of 0548-688000 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Werkgroep OMAHA (trainers) Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster j.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Anke Jonker a.jonker@zorgaccent.nl a.hondeveld@zorgaccent.nl
Anouk Hondeveld (dagbest) a.hondeveld@zorgaccent.nl
Joke Millenaar (dagbest) j.millenaar@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist Ouderengeneeskunde 0548-688000
Tubbergen
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 7083669 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie Centraal 0546 837280 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Tubbergen Karin Woudstra, 06 83942367 k.woudstra@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55698511 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeenten Tubbergen Marise Nijkamp, 06 25058514 m.nijkamp@zorgaccent.nl
Cardiologie 0546 837280
Gemeente Tubbergen Talkea Zwier, 06 55698189 t.zwier@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548-688000
Gerdie Veldhuis, 06 10965393 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10178875 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Tubbergen Irma Haverkort, 06 55698078 i.haverkort@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal 0546-837280 zpz@zorgaccent.nl
Woonzorg Janneke Smelt, 06 10485728 j.smelt@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55698413 s.runneboom@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52028041 m.woolderink@zorgaccent.nl
Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10677123 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55698018 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49314546 i.bergevoet@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Tubbergen Annet Harmelink, 06 55698018 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 837280
Gemeente Tubbergen Nicolle Mensink, 06 10289571 n.mensink@zorgaccent.nl
CHPA 0546 837280
Gemeente Tubbergen Marlies Lesscher, 06 55698190 m.lesscher@zorgaccent.nl
Gerdi Schippers, 06 55698154 g.schippers@zorgaccent.nl
Linda Maatman, 06 55698518 l.maatman@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55698221 j.koster@zorgaccent.nl
Bernadette Jannink, 06 10002206 b.jannink@zorgaccent.nl
Hellen van Doorn, 06 10588499 h.vandoorn@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf -Kortdurende opname-Scheiden -Wonen en Zorg -Dagbehandeling
Locaties Hellendoorn Nijverdal: Marian Hekkink, 06 51825438 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10187353 g.fransen@zorgaccent.nl
Locatie Den Ham: Jolanda Karkdijk, 06 55698680 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Locaties Almelo: Joke Millenaar, 06 55698514 j.millenaar@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55102146 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijnsverblijf
-Kortdurende opname - Respijtzorg -Logeeropvang
Locaties Hellendoorn Nijverdal Marian Hekkink, 06 51825438 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10187353 g.fransen@zorgaccent.nl
Locaties Tubbergen, Twenterand, Wierden, Rijssen Jolanda Karkdijk, 06 55698680
Bertha Lensink, 06 55102146
Locaties Almelo Joke Millenaar, 06 55698514
Opname Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10965393 of 0548 688000 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist Ouderengeneeskunde 0548 688000
Werkgroep OMAHA (trainers) Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster j.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers g.boers@zorgaccent.nl
Anke Jonker a.jonker@zorgaccent.nl
Anouk Hondeveld (dagbest) a.hondeveld@zorgaccent.nl
Joke Millenaar (dagbest) j.millenaar@zorgaccent.nl
Twenterand
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 7083669 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie Centraal 0546 837280 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Twenterand Lidy Bekelaar, 06 13468402 l.bekelaar@zorgaccent.nl
Winanda Reefhuis, 06 55698254 w.reefhuis@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55698511 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Regio Gemeenten Tubbergen, Twenterand Marise Nijkamp,06 25058514 m.nijkamp@zorgaccent.nl
Cardiologie
Gemeente Tubbergen/Twenterand Marlies Lesscher, 06 55698190 m.lesscher@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 688000
Gerdie Veldhuis, 06 10965393 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10178875 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Twenterand Ina Alberts, 06 55698180 i.alberts@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal 0546 837280 zpz@zorgaccent.nl
Woonzorg Janneke Smelt, 06 10485728 j.smelt@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52028041 m.woolderink@zorgaccent.nl
Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10677123 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55698018 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49314546 I.bergevoet@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Twenterand ?
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 837280
Gemeente Twenterand Miny Willems, 06 10002201 m.willems@zorgaccent.nl
CHPA
Gemeente Twenterand Talkea Zwier 06 55698189 t.zwier@zorgaccent.nl
Technologie -Beeldschermzorg 0546 837280
Gerdi Schippers, 06 55698154 g.schippers@zorgaccent.nl
Linda Maatman, 06 55698518 l.maatman@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55698221 j.koster@zorgaccent.nl
Bernadette Jannink, 06 10002206 b.jannink@zorgaccent.nl
Hellen van Doorn, 06 10588499 h.vandoorn@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf Kortdurende opname, Scheiden Wonen en Zorg, Dagbehandeling
Locaties Hellendoorn Nijverdal Marian Hekkink 06 51825438 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10187353 g.fransen@zorgaccent.nl
Locatie Den Ham Jolanda Karkdijk, 06 55698680 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Locaties Almelo Joke Millenaar, 06 55698514 j.millenaar@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55102146 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijns verblijf Kortdurende opname, Respijtzorg, Logeeropvang
Locaties Hellendoorn Nijverdal: Marian Hekkink 06 51825438 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10187353 g.fransen@zorgaccent.nl
Locaties Tubbergen, Twenterand, Wierden, Rijssen: Jolanda Karkdijk, 06 55698680 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55102146 b.lensink@zorgaccent.nl
Locaties Almelo: Joke Millenaar, 06 55698514 j.millenaar@zorgaccent.nl
Opname Revalidatie Gerdie Veldhuis, 06 10965393 of 0548 688000 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Behandelaars Specialist ouderengeneeskunde, 0548 688000
Werkgroep OMAHA (trainers) Willemien Bosman w.bosman@zorgaccent.nl
Erik Vuurboom f.vuurboom@zorgaccent.nl
Nick Gierveld n.gierveld@zorgaccent.nl
Carin van der Tuin c.vandertuin@zorgaccent.nl
Maaike Melenboer m.melenboer@zorgaccent.nl
Joyce Koster j.koster@zorgaccent.nl
Gonny Boers G.boers@zorgaccent.nl
Anke Jonker a.jonker@zorgaccent.nl
Anouk Hondeveld (dagbest) a.hondeveld@zorgaccent.nl
Joke Millenaar (dagbest) j.millenaar@zorgaccent.nl
Wierden
Gespecialiseerde wijkverpleegkundigen
Doelgroep en locatie Telefoon Email
MTH-Team 088 7083669 zgtlijn1-2@zgt.nl
Casemanagement Dementie Centraal 0546 837280 casemanagementdementie@zorgaccent.nl
Gemeente Wierden Rosan Ikink, 06 46282487 r.ikink@zorgaccent.nl
COPD Centraal 06 55698511 copdverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeenten Wierden Laura Stavast, 06 55698414 l.stavast@zorgaccent.nl
Marita Uitslag, 06 20160536 m.uitslag@zorgaccent.nl
Cardiologie 0546 837280
Gemeente Wierden Marlies Lesscher, 06 55698190 m.lesscher@zorgaccent.nl
CVA Centraal 0548 688000
Gerdie Veldhuis, 06 10965393 g.veldhuis@zorgaccent.nl
Wondzorg Centraal 06 10178875 wondverpleegkundigen@zorgaccent.nl
Gemeente Wierden Gerdien Coes, 06 53357115 g.coes@zorgaccent.nl
Palliatieve Zorg Centraal 0546-837280 zpz@zorgaccent.nl
Woonzorg Janneke Smelt, 06 10485728 j.smelt@zorgaccent.nl
Siny Runneboom, 06 55698413 s.runneboom@zorgaccent.nl
Marian Woolderink, 06 52028041 m.woolderink@zorgaccent.nl
Wijkverpleging Aniek Pape, 06 10677123 a.pape@zorgaccent.nl
Annet Harmelink, 06 55698018 a.pape@zorgaccent.nl Annet Harmelink, 06-55698018 a.harmelink@zorgaccent.nl
Ingeborg Bergevoet, 06 49314546 i.bergevoet@zorgaccent.nl
PATZ-groepen
Gemeente Wierden ?
Ouderenmishandeling en ontspoorde zorg Centraal 0546 837280
Gemeente Wierden Dagmar Faber, 06 11743464 d.faber@zorgaccent.nl
CHPA
Gemeente Wierden Jeanette Slot, 06 13936893 j.slot@zorgaccent.nl
Technologie -Beeldschermzorg 0546 837280
Kirsten Booijink, 06 55698473 k.booijink@zorgaccent.nl
Gerdi Schippers, 06 55698154 g.schippers@zorgaccent.nl
Lieke Weierink, 06 55698181 l.weierink@zorgaccent.nl
Linda Maatman, 06 55698518 l.maatman@zorgaccent.nl
Joyce Koster, 06 55698221 j.koster@zorgaccent.nl
Bernadette Jannink, 06 10002206 b.jannink@zorgaccent.nl
Hellen van Doorn, 06 10588499 h.vandoorn@zorgaccent.nl
Opname WLZ verblijf Kortdurende opname, Scheiden Wonen en Zorg, Dagbehandeling
Locaties Hellendoorn Nijverdal: Marian Hekkink 06 51825438 m.hekkink@zorgaccent.nl
Gerry Fransen, 06 10187353 g.fransen@zorgaccent.nl
Locatie Den Ham: Jolanda Karkdijk, 06 55698680 j.karkdijk@zorgaccent.nl
Locaties Almelo: Joke Millenaar, 06 55698514 j.millenaar@zorgaccent.nl
Bertha Lensink, 06 55102146 b.lensink@zorgaccent.nl
Eerstelijns verblijf Kortdurende opname Respijtzorg, Logeeropvang
Locaties Hellendoorn, Nijverdal: Marian Hekkink 06 51825438 m.hekkink@zorgaccent.nl