Zoeken
Lees voor

Zorg bij u in de buurt

Op onderstaande kaart vindt u onze locaties en specialisten. U kunt ook zoeken op zorgvraag.

Zoek eenvoudig via filters om de dichtstbijzijnde zorglocatie te vinden van ZorgAccent bij u in de buurt.

U kunt ook direct filteren op basis van uw regio of al onze locaties of specialisten bekijken via de ‘bekijk als lijst’ knop.

Wijkverpleging Teams De Koppel Almelo

Brouwerijstraat 1
7601 BK  Almelo

Email: almelo.brouwerij@zorgaccent.nl
Telefoon: 0900 0678

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Kerkelanden-Haghoek

Valeriusstraat 83 A
7604 CK Almelo


Email: almelo.kerkelandenhaghoek@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 20 59 42 57

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Wierden Oost

Wedervoort 1
7641 VA Wierden


Email: wierden.oost@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 20 49 72 69

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Wierden Noord

Kupersweg 2x
7641 AL Wierden


Email: wierden.noord@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 85 69

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Wierden West

De Klomphof 3
7642 AN Wierden


Email: wierden.west@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 71 10

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Westerhaar A & B

Hoofdweg 132N
7676 AJ Westerhaar


Email: westerhaar-a@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 10 00 22 05

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Vroomshoop Noord

Wingerd 3
7681 JB Vroomshoop


Email: vroomshoop.noord@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 65 47

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Vroomshoop Zuid

Vierzonenweg 30
7681 DZ Vroomshoop


Email: vroomshoop.zuid@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 65 40

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Vroomshoop Flierborgh

Oranjeplein 5
7681 AZ Vroomshoop


Email: vroomshoop.flierborgh@zorgaccent.nl
Telefoon: 0546 641 485

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Vroomshoop Centrum

Boegstaete 14
7681 DD Vroomshoop


Email: vroomshoop.centrum@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 22 50 24 19

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Vriezenveen West

Westeinde 306
7671 CL Vriezenveen


Email: vriezenveen.west@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 77 71

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Vriezenveen Oost

Oosteinde 188
7671 AD Vriezenveen


Email: vriezenveen.oost@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 78 55

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Vasse-Mander-Manderveen-Hezingen

Hooidijk 21,

7661 RA Vasse.


Email: vasse.mandermanderveen@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 86 06

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Tubbergen Noord

De Eendracht 4-2
7651 HH Tubbergen


Email: tubbergen.noord@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 80 13

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Tubbergen – Fleringen

De Eendracht 4-2
7651 HH Tubbergen


Email: tubbergen.fleringen@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 22 68 96 48

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Rijssen Zuid

H.J. Van Opstallstraat 6,
7462 DM Rijssen

 


Email: rijssen.zuid@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 87 04

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Rijssen Oosterhof

Watermolen 57
7461 AZ Rijssen


Email: rijssen.oosterhof@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 20 32 44 78

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Rijssen Noord

Veeneslagen 80
7463 CL Rijssen


Email: rijssen.noord@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 87 05

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Rijssen Zuid-West

Roelf Bosmastraat 39
7462 MZ Rijssen


Email: rijssen.zuidwest@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 10 29 01 08

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Rijssen Het Schild

Oranjestraat 75A
7461 DH Rijssen


Email: rijssen.hetschild@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 83 30 00 68

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Rijssen Centrum Zuid

Haarstraat 83
7462 AL Rijssen


Email: rijssen.centrumzuid@zorgaccent.nl
Telefoon: 0612510359

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Rijssen Het Leem

Graaf Ottostraat 60
7461 CW Rijssen


Email: rijssen.hetleem@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 87 03

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Reutum-Tubbergen

Kerkstraat 77
7667 PV Reutum


Email: reutum.fleringen@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 87 11

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Wierden Zuid

Van Kregtenweg 9
7467 PL Notter


Email: wierden.zuid@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 13 27 88 10

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal Groot Lochter

PC Boutenstraat 1
7442 ZL Nijverdal


Email: nijverdal.grootlochter@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 85 79

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal Oale Bleeke

Papaverstraat 26
7442 LJ Nijverdal


Email: nijverdal.oalebleeke@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 81 08

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal Centrum

Papaverstraat 26
7442 LJ Nijverdal


Email: nijverdal.centrum@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 84 54

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal Kruidenwijk

Kuperserf 43
7443 HC Nijverdal

Email: nijverdal.kruidenwijk@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 70 82

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal Noetsele

Kozakkenveld 29
7441 BX Nijverdal


Email: nijverdal.noetsele@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 10 92 89 41

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal West

Jacob van Houtestraat 2a
7442 NC Nijverdal

Email: nijverdal.west@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 22 56 53 54

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal Hoge Es

H.A. Hartholtstraat 4
7441 DW Nijverdal

Email: nijverdal.hogees@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 69 90

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal Rivierenbuurt

Grotestraat 44
7443 BJ Nijverdal

Email: nijverdal.rivierenbuurt@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 86 35

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Nijverdal Bloemenwijk

Dahliastraat 1
7442 LA Nijverdal

Email: nijverdal.bloemenwijk@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 86 10

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Harbrinkhoek – Mariaparochie

Almeloseweg 218
7614 LC Mariaparochie

Email: harbrinkhoek.mariaparochie@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 13 37 08 65

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Langeveen e.o.

Hardenbergerweg 190
7679 VH Langeveen

Email: langeveen.kloosterhaar@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 82 81

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Holten Oost

Tuinstraat 2 (De Boschkamp)
7451 EX Holten

Email: holten.oost@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 87 07

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Holten West

Tuinstraat 2
7451 EX Holten

Email: holten.west@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 87 06

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Hellendoorn

Ninaberlaan 66
7447 AG Hellendoorn


Email: hellendoorn@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 69 98

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Hellendoorn Centrum

Dorpstraat 15
7447 CM  Hellendoorn


Email: hellendoorn.centrum@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 10 38 11 48

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Hellendoorn Noord

Grupakkersweg 4-02
7447 PD Hellendoorn

Email: hellendoorn.noord@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 10 00 22 10

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Haarle

Veldkampsweide 1
7448 AN Haarle

Email: haarle@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 14 06 79 36

Maak een afspraak

Wijkteam Geesteren – De Pollen

Vriezenveenseweg 2
7678 VC Geesteren

Email: geesteren.depollen@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 12 99 19 26

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Geerdijk

Noorderweg 89
7686 CH Geerdijk

Email: geerdijk@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 12 08 64 99

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Enter-Bornerbroek

Reggestraat 138
7468 ES Enter

Email: enter.bornerbroek@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 86 95

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Enter-Midden Regge

Bornerbroeksesweg 2
7468 RM Enter

Email: Enter.MiddenRegge@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 82 86 49 48

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Den Ham Zuid

Vroomshoopseweg 2b
7683 RL Den Ham

Email: denham.zuid@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 11 74 34 48

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Daarle

Dalvoordeweg 21
7688 PS Daarle

Email: daarle@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 10 00 22 34

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Windmolen

Zeearend 2
7609 PT Almelo

Email: almelo.windmolen@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 54 35 28 12

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Graven Esch

Winkelsteeg 1d
7607 AT Almelo

Email: almelo.gravenesch@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 11 73 52 89

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Aalderinkshoek

Valeriusstraat 83a
7604 CK Almelo

Email: almelo.aalderinkshoek@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 66 97

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Castello 1 & 2

Thomas Ainsworthlaan 14-3
7607 NW Almelo

Email: almelo.castello1@zorgaccent.nl
Telefoon: 0900 0678

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Rosarium Sluitersveld Noord

St. Josephstraat 109
7603 XH Almelo

Email: Almelo.RosariumSluitersveldNoord@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 22 03 93 85

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Schelfhorst

St. Josephstraat 109
7603 XH Almelo

Email: almelo.schelfhorst@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 53 35 78 17

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Noord

St. Josephstraat 109
7603 XH Almelo

Email: almelo.noord@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 81 13

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Sluitersveld-Markgraven

Ootmarsumsestraat 407 b
7603 AJ Almelo

Email: sluitersveld.markgraven@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 20 24 05 38

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo De Riet

Hoornbladstraat 31A
7601 SZ Almelo

Email: almelo.riet@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 21 18 25 42

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Centrum-Zuid/Nieuwstraatkwartier

Grotestraat 174
7607 CZAlmelo

Email: almelo.centrumzuid@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 54 35 28 14

Maak een afspraak

Wijkverpleging Team Almelo Karekiet

De Karekiet 75A
7609 KA Almelo

Email: almelo.karekiet@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 55 69 85 85

Maak een afspraak

Almelo Ossenkoppelerhoek

Acaciaplein 31
7606 ES Almelo


Email: almelo.ossenkoppelerhoek@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 54 35 28 10

Maak een afspraak

Wijkverpleging Albergen

Hoofdstraat 51
7665 AN Albergen


Email: albergen@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 22 86 93 34

Maak een afspraak

Wierden-Aadorp

Wijkverpleging Team Wierden-Aadorp
Albardastraat 21
7611 BD Aadorp


Email: wierden.aadorp@zorgaccent.nl
Telefoon: 06 22982172

Maak een afspraak